senetle araba logo

21,750
İlan No: 12912
Marka: Skoda
Seri: Fabia
Paket: 1.4 Comfort
Model: 2003
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 126.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Skoda Fabia arabasının 1.4 Comfort modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 357

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (362) 544 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 21,750
Peşinat: - 10,875
Borç Tutarı: 10,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 584
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 14,007
2003 Model Skoda Fabia. 1.4 Comfort. Araç orijinal 126 Bin kilometrede. Tüm bakımları tarafımızca yeni yapıldı. Lastikleri %70 oranında iyidir. Hiç bir şekilde değişen parçası yoktur. Sadece üç parça lokal boyası bulunuyor. 10.000 TL peşinat ile kalan kısmını senetle vade yaparız. 18 Aya kadar vade olur. Elden taksitle ödeme imkanı sunuyoruz.

Senetle vadeli satışlarımız Tüm Türkiye için geçerlidir!!

Tüm işlemler resmi olarak yapılmaktadır.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi