senetle araba logo

14,000
İlan No: 19950
Marka: Toyota
Seri: Corona
Paket: 2.0 GLi
Model: 1993
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 177.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Bordo

Galeri İletişim

Toyota Corona arabasının 2.0 GLi modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 230

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (507) 247 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 14,000
Peşinat: - 7,000
Borç Tutarı: 7,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 376
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 9,016
Araç resimlerde göründüğü gibidir. Yürüyen ve motor aksamında en ufak bir sıkıntı yok ister benzinde kullan ister gazda. 2.0 litre motor hacmine sahip olan aracımız gazda iken gayet ekonomik oluyor. Tam otomatik şanzıandır. Kullanımı oldukça zevkli ve kolay, özellikle bayanlar için. Aracı galerimize kadar gelip test edebilir istediğiniz yere gösterebilirsiniz. Kendi finansman olanaklarımızdan faydalanarak bu aracı sadece 5.000 TL Peşinat ile aynı gün satın alabilirsiniz. Peşinattan kalan borcunuz 14 aya kadar vade olur. Detaylı bilgi için bizi arayınız.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi