senetle araba logo

24,750
İlan No: 18819
Marka: Citroen
Seri: C3
Paket: 1.4 SX
Model: 2005
Yakıt: LPG
KM: 100.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Citroen C3 arabasının 1.4 SX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 953

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (312) 213 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 24,750
Peşinat: - 6,000
Borç Tutarı: 18,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,344
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 32,250
6.000 TL Peşinatla aynı gün aracın sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kimliğiniz  ve 6.000 TL ile ofisimize kadar gelmek. Not: 2 Saat önceden randevu alınız. Aracımız kullanılmaktadır. Aracımız genel olarak oldukça diri ve bakımlıdır. Bir kaç parça lokal boya haricinde kazası ve darbesi yoktur. İstediğiniz yere gönül rahatlığı ile gösterebilirsiniz. Kendi finansman olanaklarımızla aracımız için vade imkanımız söz konusudur. 6.000 TL Peşinatla vade yaparız. Hasar sogulamak isterseniz. Bizi arayarak aracın şase ve motor bilgilerini alabilirsiniz. Bizi arayın.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi