senetle araba logo

Nissan Qashqai resimleri

72,750
İlan No: 27621
Marka: Nissan
Seri: Qashqai
Paket: 1.6 Black Edition
Model: 2013
Yakıt: Benzin
KM: 9.212 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Nissan Qashqai arabasının 1.6 Black Edition modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,849

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (374) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 72,750
Peşinat: - 36,375
Borç Tutarı: 36,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,607
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 98,940

Nissan QASHQAI 2013 1.6 Black Edition

Aracımız İlk sahibinden olup,sıfır ayarında bir araçtır. Kesinlikle değişen yoktur.  Bilgi İçin Arayınız. Bizden tüm müşterilerimize,yarısı peşin geri kalanı 12 veya 24 aya kadar senetli veya kredi kartı ile uygun vadelerle taksit olur.Tüm Araçlarımıza fatura kesilir, Her marka araç ile takas olur. Pazar günü hizmetinizdeyiz.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi