senetle araba logo

78,500
İlan No: 16086
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 320d
Model: 2010
Yakıt: Dizel
KM: 87.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

BMW si arabasının 320d modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,995

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 78,500
Peşinat: - 39,250
Borç Tutarı: 39,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,813
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 67,510

Senetle vade;

En az %60 Peşinatla kalan kısmını kendi bünyemizde senetle vade yaparız. %60 peşin olmazsa olmaz.  

Banka kredisi;

Bankaya gitmeden, kefilsiz sadece kimlikle 10 Dakikada Tamamına 48 vadeli banka kredisi imkanı Kasko zorunluluğu yok! Not: Vergi levhalı müşterilerimiz için tamamına kredi geçerlidir. Banrolu müşterilerimiz için 72.000 TL kredi kullanabilirler. Aracın belirli kısmına veya tamamı için kredi kartı ile 9 taksit BMW 3.20D Türkiye paketi 2010 Model 87.000 Km'de (orijinal ve garantili km)Yeni nesil 184 Beygir motor 6 ileri tam otomatik şanzıman. Temmuz bandrolü yatırılmış olup satışa hazırdır.  

Araç özellikleri;

Siyah deri koltuklar, çift yönlü tam otomatik dijital klima Otomatik kararan dikiz ve yan aynalar Yağmur, far ve park sensörleri ISOFİX bağlantıları, Bluetooht eller serbest telefon ile görüşme, ön ve arka kol dayama Soğutmalı torpido gözü, deri direksiyon ve deri vites 17 İnç Çelik jant, Arka  klima çıkışı ve 12V soket, arka perde. Değişen parçası olmayıp sadece 3 parça lokal (yarım) boyası vardır. Aracımız ekspertize açıktır. Galerimize kadar gelip test sürüşü ve 101 Nokta kontrolleri yaptırabilirsiniz.

Pazar günleri açığız 

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi