senetle araba logo

158,000
İlan No: 9661
Marka: Scania
Seri: G
Paket: 420
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 880.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Scania G arabasının 420 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 4,714

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (224) 449 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 158,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 157,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 8,005
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 192,127
2011 Model baba tır Scania. Genel olarak tenteli dorse de çalışmış olup bugüne kadar hiç damper takılmamıştır. Hiç bir şekilde araçta hasar kaydı vs yoktur. Araç ağır tonaj kesinlikle görmemiştir. Lastikleri %80 oranında iyi bakımları daha 2.000 Km önce yapıldı. Highline konfor kabin olan modelidir. Kabin içerisinde Buz dolabı dahi var. Spot far Orijinal depo 600+600 L Senetle vadeli seçeneklerimiz vardır. Bir miktar peşinat ile kalanını senetle vade yaparız. Araçta en ufak bir sorun yoktur, istediğiniz yere gösterin. Mantıklı takas tekliflerine açığız. Vade seçenekleri hakkında detaylı bilgi telefonda verilecektir.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi