senetle araba logo

23,500
İlan No: 7261
Marka: Seat
Seri: Cordoba
Paket: 1.4 TDI Elegance
Model: 2006
Yakıt: Dizel
KM: 200.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Seat Cordoba arabasının 1.4 TDI Elegance modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 936

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 212 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 23,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 23,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,426
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 34,215
Öncelikle İlanlarımıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz., Aracımız orijinal 200 bin km'de olup muayenesi devam etmektedir kesinlikle hasar kaydı vs yoktur. Çiziklerden ötürü temizlik adına komple boyatılmıştır. Hiç bir şekilde ağır darbesi vs. yoktur ustanızla beraber gelebilirsiniz, istediğiniz yere gösterebilirsiniz. Direklerde ve şasede oynama yoktur. Mantık çerçevesi içerisinde takaslar değerlendirilir, senetle motosiklet satışımız mevcuttur bu nedenle her marka motosiklet ile takas olur. Aracın noter satışı aynı gün verilecektir, sadece kimliğiniz ile gelin seat cardoba'yı götürün hemde rehinsiz. Senetle satışlarımızda en az yarısı nakit ile 6 - 12 - 18 - 24 - 30 - 36 aya kadar senetle vadeli otomobil sahibi olabilirsiniz.      
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi