senetle araba logo

29,750
İlan No: 11624
Marka: Seat
Seri: Leon
Paket: 1.6 Style
Model: 2009
Yakıt: Benzin
KM: 115.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Seat Leon arabasının 1.6 Style modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 488

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 29,750
Peşinat: - 14,875
Borç Tutarı: 14,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 798
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 19,159
Seat Leon 1.6 Stylance 110.000 km'de ve yeni kasadır. Aracımızın ön kaput ve iki çamurluk değişmiştir 6 parça boya vardır. Aracımın farklı bir yerinde boya olmayıp motor ve yürüyen aksamında da kesinlikle her hangi bir sorun yoktur. Araçta pert kaydı olmayıp sadece parça parça hasar kaydı vardır. Aracımızı istediğiniz yere gösterebilirsiniz. Kredi kartına 9 ay taksit ve yarısı peşin kalanı aylık taksitlendirme seçenekleri ile. Ödeme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız eğer bize ulaşabilirsiniz. Seat Leon hakkında bilgi verecek olusak eğer; Seat Leon 1.6 Style model, Benzinli vede manuel vitese sahiptir. 2009 model olmasına rağmen aracın km'si sadece 115.000 km'dir. BG gücü 125 HP ile bir hayli yüksektir. Benzinli ve 1.6 olmasına rağmen oldukça ekonomik bir yakıt tüketimine sahiptir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi