senetle araba logo

12,750
İlan No: 14691
Marka: Opel
Seri: Astra
Paket: 1.6 GL
Model: 1997
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 228.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Füme

Galeri İletişim

Opel Astra arabasının 1.6 GL modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 324

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 12,750
Peşinat: - 6,375
Borç Tutarı: 6,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 457
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 10,965

1998 Opel Astra 1.6  16 VF Clup Muayenesi mevcut Masrafsız.

Araç için yapılan expertiz;

3 parça da değişme,

Belirli bölgelerede temizlik boyası.

Motor, yürüyen ve ön takım iyi durumdadır.

Expertizde aracın başka hatası da yoktur. Astra aracımın dış reng füme olup, içi ise siyah ve gri yarım deri döşeme. Galerimiz pazar günleri açıktır. Ayrıca tüm kredi kartlarına 9 ay taksit yapılmaktadır. Opel Astra ve galerimizde  bulunan tüm araçlar için fatura kesilir.

Vadeli satışlarımızda araç bedelinin yarısını almak şartı ile geri kalanı vadelendirmekteyiz.

Ödeme seçenekleri ve tüm detaylar için bize şu numara ile ulaşabilirsiniz.

İş 0 (212) 673 27 97

Cep 0 (541) 761 64 05

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi