senetle araba logo

35,750
İlan No: 15786
Marka: Chevrolet
Seri: Cruze
Paket: 1.6 LS
Model: 2012
Yakıt: Benzin
KM: 28.595 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Chevrolet Cruze arabasının 1.6 LS modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 641

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (374) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 35,750
Peşinat: - 17,875
Borç Tutarı: 17,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,013
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 24,310

Firmamız tarafından tüm müşterilere  yarısı peşin olmak şartı ile geri kalanı bünyemizde senet yapmaktayız.

Senetle yapılacak taksitler ise en fazla 24 aya kadar yapılabilmektedir.

Araca senetle değilde kredi kartı ile sahip olmak istersenizde uygun vadeler ve anlaşmalı bankalar ile taksit yapılır. Bu araç ve galerimizde bulunan tüm araçlar için fatura kesilecektir.

Her türlü marka araç ile takas yapılabilir. Takas peşinat olarak da sayılabilir.

Aracım Chevrolet kalitesi ile Cruze modelidir. 1.6 Benzinli olmasına rağmen benzinli araçlara göre de gayet uygun yakıt tüketimine sahip. 2012 model ve 28.595 km'de olup sıfır ayarında denilecek kadar temizdir.

Senetli satışlar, Takas ve aracın experitizi hakkındaki sorularınız için telefon numarası ile irtibata geçin.

Lütfen mesaj atmayınız. Telefon numarası ile ulaşın.   

Güvenlik

Merkezi Kilit

İç Donanım

Elektrikli Camlar - Ön

Dış Donanım

Multimedya

Radyo - CD Çalar
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi