senetle araba logo

62,500
İlan No: 92548
Marka: Fiat
Seri: Doblo Combi
Paket: 1.6 Multijet Trekking
Model: 2015
Yakıt: Dizel
KM: 49.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bordo

Galeri İletişim

Fiat Doblo Combi arabasının 1.6 Multijet Trekking modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,633

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (533) 166 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 62,500
Peşinat: - 18,750
Borç Tutarı: 43,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,545
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 61,075

Senetle Fiat Doblo Combi 1.6 Multijet Trekking

Senetle Fiat Doblo Combi 1.6 Multijet Trekking 49.000 kilometredeki aracımız 105 hp motor gücüne ve 1598 cc silindir hacmine sahip oldukça güçlü ve dizel ekonomik bir araçtır. Bordonun en asil rengi ile yıllar boyunca sorunsuz hatasız olarak kullanabileceğiniz bir araç arıyorsanız doğru araca bakmaktasınız. Geçtiğimiz yıllardan bu yana satış rekoru kırmış olan trekking modele sahip aracımızı aileler ve şirketler sık sık tercih etmektedirler.

Senetle Fiat Doblo Combi 1.6 Multijet Trekking Aracımızın Durumu Nedir?

Senetle Fiat Doblo Combi 1.6 Multijet Trekking Abs, asr, esp, yan hava yastığı, sürücü hava yastığı, yolcu hava yastığı, ımmobilizer, merkezi kilit, ısıtmalı koltuklar, yol bilgisayarı, hidrolik direksiyon, start/stop, sis farı, elektrikli aynalar, alaşımlı jant, tek sürgülü kapı, cd çalar gibi özellikler mevcuttur.

Senetle Fiat Doblo Combi 1.6 Multijet Trekking'a Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Araç bedelinin %30'u peşin kalan kısmını 36 aya kadar senetle taksit yapıyoruz. Fiat Doblo Combi 1.6 Multijet Trekking aracımızın satış işlemleri esnasında her hangi bir formalite, şart, koşul bulunmamaktadır. Rahatlıkla uygun ödeme koşulları dahilinde sahip olacağınız bu araç şimdi fırsat kampanyalar dahilinde sizleri bekliyor.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi