senetle araba logo

57,500
İlan No: 93160
Marka: Fiat
Seri: Doblo
Paket: Panorama
Model: 2015
Yakıt: Dizel
KM: 114.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Doblo arabasının Panorama modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,395

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (533) 166 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 57,500
Peşinat: - 20,125
Borç Tutarı: 37,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,174
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 52,176

Senetle Fiat Doblo Panorama 1.6 Multijet Maxi Easy

114.000 kilometre'de, dizel yakıt tüketimine, manuel vitese, 105 hp motor gücüne ve 1598 cc motor hacmine sahiptir. Aracımız gerek şirket, gerek aile, gerekse her türlü bireye uygun tarzda tasarıma ve konforlu bir yapıya sahiptir. Emsallerine kıyasla fazlasıyla temiz ve bakımlıdır. Kaput, sağ ön çamurluk ve sol ön çamurluk boyalıdır.

20.125 TL Peşin

Geri kalanı 36 ay senetle

36 x 1.654 TL

Kefil Yok, Şart Yok

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi