senetle araba logo

33,750
İlan No: 85294
Marka: Fiat
Seri: Ducato
Paket: 11,5 Van
Model: 2009
Yakıt: Dizel
KM: 230.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Ducato arabasının 11,5 Van modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 773

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 33,750
Peşinat: - 16,875
Borç Tutarı: 16,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,125
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 27,000

Senetle Fiat Ducato 11,5 Van

Senetle Fiat Ducato 11,5 Van Küçük büyük fark etmeksizin bir çok işletme veya taşımacılık içeren işyerlerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek türden oldukça büyük bir araçtır. Her hangi bir sorunu olmamakla birlikte tüm bakımları eksiksiz olarak yapılmıştır.

Senetle Fiat Ducato 11,5 Van Aracımızın Durumu Nedir?

Senetle Fiat Ducato 11,5 Van Aracımızın motor, kaporta ve yürüyen aksan ekspertizleri yapılmış olup satışa hazırdır. Peşin, takas, banka kredisi veya kendi bünyemiz de senetle vade imkanları ile satın alabilirsiniz. Muaynesi mevcuttur, her hangi bir sıkıntısı olmamakla birlikte 2009 model 11.5 m3 230.000 kilometrededir. Alarm, Abs, immobilizer, hava yastıkları, hidrolik direksiyon, otomatik cam, cd çalar gibi teknik özelliklere sahip oldukça büyük bir araçtır.

Senetle Fiat Ducato 11,5 Van'a Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Araç bedelinin %50'si peşin kalan kısmını 6/48 ay'a kadar senetle taksitlendirme yapıyoruz. Fiat Ducato 11,5 Van aracımızın Satış işlemleri sırasın da her hangi bir formalite, şart, koşul, dosya masrafı bulunmamaktadır. Dilerseniz expertiz'e sokabilir araç durumunu detaylı bir şekil de öğrenebilirsiniz. Araç devri noterden sizin adınıza yapılmaktadır.

Güvenlik

ABS
Alarm
Hava Yastığı - Sürücü
Immobilizer

İç Donanım

Direksiyon - Hidrolik
Otomatik Cam
Yol Bilgisayarı

Dış Donanım

Elektrikli Aynalar

Multimedya

CD Çalar
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi