senetle araba logo

43,750
İlan No: 86427
Marka: Fiat
Seri: Ducato
Paket: 2.3 Van
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 220.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Ducato arabasının 2.3 Van modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,003

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 43,750
Peşinat: - 21,875
Borç Tutarı: 21,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,458
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 35,000

Senetle Fiat Ducato 2.3 Van

Senetle Fiat Ducato 2.3 Van 220.000 kilometre'de 2287 cc motor hacmine, 120 hp motor gücüne sahip 2+1 panel van aracımız siyah detaylara ev sahipliği yapmakla birlikte harika durumdadır. Geniş bir iç kasa hacmi, güçlü bir motor, ekonomik yakıt tüketimi ve uygun fiyat. Bir araçtan beklenen çoğu şeyi karşılayacak, ticari taşımacılık ve benzeri işlerinizi yerine getirebilmek için fazlasıyla uygun bir araçtır.

Senetle Fiat Ducato 2.3 Van Aracımızın Durumu Nedir?

Senetle Fiat Ducato 2.3 Van Alarm, abs, asr, immobilizer, merkezi kilit, hava yastıkları, hidrolik direksiyon, otomatik cam, sis farları, elektirikli aynalar, sürgülü kapı, cd çalar ve benzer özelliklere sahiptir. Bakımları yapılmış olmakla birlikte düzenli olarak temizletilmiştir.

Senetle Fiat Ducato 2.3 Van'a Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Araç bedelinin %50'si peşin kalan kısmını 48 ay senetle taksitlendirme yapıyoruz. Fiat Ducato 2.3 Van aracımızın Satış işlemleri sırasın da her hangi bir formalite, şart, koşul, dosya masrafı bulunmamaktadır.

Güvenlik

ABS
ASR
Alarm
Hava Yastığı - Sürücü
Immobilizer
Merkezi Kilit

İç Donanım

Direksiyon - Hidrolik
Otomatik Cam
Yol Bilgisayarı

Dış Donanım

Elektrikli Aynalar
Far - Sis
Sürgülü Kapı - Tek

Multimedya

CD Çalar
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi