senetle araba logo

78,000
İlan No: 93208
Marka: Fiat
Seri: Egea
Paket: 1.4 Fire Easy
Model: 2018
Yakıt: Benzin
KM: 0 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Egea arabasının 1.4 Fire Easy modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,893

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 263 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 78,000
Peşinat: - 27,300
Borç Tutarı: 50,700
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,949
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 70,777

Senetle Fiat Egea 2018 Model 1.4 Fire Easy Sıfır!

Senetle Fiat Egea 2018 Araçta kesinlikle boyanan değişen parçası yoktur. 2018 Model 0 kilometre tertemiz bir araçtır. 95 hp motor gücüne 1368 cc silindir hacmine sahip olan mükemmel aracımızın daha iç naylonları bile durmaktadır. Alıp korkusuzca uzun yıllar boyunca binebileceğiniz bir araçtır. Sizler de sadece 27.300 TL peşin vererek bu arabaya senetle sahip olabilirsiniz.

Senetle Araba Nasıl Alırım?

Araç bedelinin %35'u peşin kalan kısmını 36 aya kadar senetle taksit yapıyoruz. Dilerseniz aracımızı nakit olarakta alabilirsiniz. Senetle Fiat Egea 2018 aracımızın satış işlemleri esnasında her hangi bir formalite, şart, koşul bulunmamaktadır. Rahatlıkla uygun ödeme koşulları dahilinde sahip olacağınız bu araç şimdi fırsat kampanyalar dahilinde sizleri bekliyor.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi