senetle araba logo

34,750
İlan No: 11224
Marka: Fiat
Seri: Linea
Paket: 1.3 Multijet Emotion Plus
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 173.437 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Fiat Linea arabasının 1.3 Multijet Emotion Plus modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 570

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (533) 496 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 34,750
Peşinat: - 17,375
Borç Tutarı: 17,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 932
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 22,379
Aracım orjinal olup kesinlikle değişen veya boyanan parçası yoktur. Her şeyi ile tamamen orinal ve bir o kadar da temiz. Aracım koltuk döşemelerinde kesinlikle yırtık yanık gibi hatalar  söz konu değildir. Ayrıca içerinde kırık veya eksik yok. Aracın içi ve dışı gibi de motoru da olduk iyi durumdadır. Aracın tüm servisleri garanti kapasamın da yapılmıştır. Aracımda bir çok genel özellikte vardır. Özelliklerden bahsedecek olursak eğer ABS, hidrolik direksiyon, sis farı, çelik jant, merkezi kilit, immobilizer. Özellikler bunlarla sınırlı olmayıp daha fazlası da mevcut. Ford Focus'a senetle sahip olmak için aracın sadece  %50'sini peşinat olarak ödemeniz yeterli olacaktır.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi