senetle araba logo

26,500
İlan No: 86905
Marka: Ford
Seri: Tourneo Connect
Paket: K210S 1.8 TDCi
Model: 2008
Yakıt: Dizel
KM: 250.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Ford Tourneo Connect arabasının K210S 1.8 TDCi modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 607

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 26,500
Peşinat: - 13,250
Borç Tutarı: 13,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 883
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 21,200

Senetle Ford Tourneo Connect KS108 1.8 TDCİ

Senetle Ford Tourneo Connect KS108 1.8 TDCİ 1753 cc motor hacmine ve 75 hp motor gücüne sahip olan dizel ford tourneo connect aracımız temiz ve yürüyeni sağlamdır, combi 4+1 olmakla birlikte yıpranmadan kullanılmış aile/iş/seyahat/tatillerde ideal bir araçtır.

Senetle Ford Tourneo Connect KS108 1.8 TDCİ Aracımızın Durumu Nedir?

Senetle Ford Tourneo Connect KS108 1.8 TDCİ Yılına göre diğer araçlar ile kıyasladığımız zaman çok daha temiz olduğunu ve aksanında bir problem olmadığını ilk görüşte ve sürüşte fark edeceğiniz sağlam bir araçtır. Yakı tüketimi dizel olan bu araç gümüş renkte ve az yakmaktadır. Araçta aynı zaman da Alarm, abs, asr, ımmobilizer, otomatik cam, merkezi kilit, hava yastığı (sürücü), klima, deri döşeme, hidrolik direksiyon, otomatik cam, klima, yol bilgisayarı, sis farı, elektrikli aynalar, alaşım jant, tek sürgülü kapı, radio-kasetçalar, 6+ hoparlör ve cd çalar bulunmaktadır.

Senetle Ford Tourneo Connect KS108 1.8 TDCİ'ya Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Araç bedelinin %50'si peşin kalan kısmını 48 ay senetle taksitlendirme yapıyoruz. Ford Tourneo Connect KS108 1.8 TDCİ aracımızın Satış işlemleri sırasın da her hangi bir formalite, şart, koşul, dosya masrafı bulunmamaktadır.

Güvenlik

ABS
ASR
Alarm
Hava Yastığı - Sürücü
Hava Yastığı - Yolcu
Immobilizer
Merkezi Kilit

İç Donanım

Deri Döşeme
Direksiyon - Hidrolik
Klima
Otomatik Cam
Yol Bilgisayarı

Dış Donanım

Alaşım Jant
Elektrikli Aynalar
Far - Sis
Sürgülü Kapı - Tek

Multimedya

6+ Hoparlör
CD Çalar
Radio - Kasetçalar
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi