senetle araba logo

48,500
İlan No: 91412
Marka: Ford
Seri: Tourneo Courier
Paket: 1.6 TDCi Titanium
Model: 2014
Yakıt: Dizel
KM: 56.636 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

Galeri İletişim

Ford Tourneo Courier arabasının 1.6 TDCi Titanium modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,267

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (533) 166 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 48,500
Peşinat: - 14,550
Borç Tutarı: 33,950
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,975
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 47,394

Senetle Ford Tourneo Courier 1.6 TDCi Titanium

Senetle Ford Tourneo Courier 1.6 TDCi Titanium Toplam da 4 değişeni ve 2 parça boyası mevcuttur. Manuel vitese, dizel yakıt tüketimine, tamamen orjinal 56.636 kilometreye, 95 hp motor gücüne ve 1560 cc motor hacmine sahiptir. Aracımızın dikkat çekici bir rengi olmakla birlikte her zevkten bireye ve aileye hitap edebilecek tür de tasarlanmıştır. Geniş bir iç hacmi mevcuttur. Bakımları yeni yapılmış ve düzenli olarak temizletilmiştir.

Senetle Ford Tourneo Courier 1.6 TDCi Titanium Aracımızın Durumu Nedir?

Senetle Ford Tourneo Courier 1.6 TDCi Titanium Motor, şase, şanzuman, yürür ve benzer bir çok mekanik aksanı sorunsuz olan bu aracımız abs, esp, immobilizer, hava yastıkları, merkezi kilit sistemi, sis farları, elektrikli aynalar, sürgülü kapı, 6+ hoparlör, cd çalar ve mp3 çalar gibi bir çok donanıma sahiptir. Şehir içi ve şehir dışı uzun, kısa yol fark etmeksizin daima düşüük bir yakıt tüketimine ve harika bir yol tutuşuna sahip olan aracımız size daima konforlu yolculuklar yaşatacaktır.

Senetle Ford Tourneo Courier 1.6 TDCi Titanium'a Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Araç bedelinin %30'u peşin kalan kısmını 36 ay senetle taksit yapıyoruz. Ford Tourneo Courier 1.6 TDCi Titanium aracımızın Satış işlemleri sırasın da her hangi bir formalite, şart, koşul, dosya masrafı bulunmamaktadır.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi