senetle araba logo

26,500
İlan No: 85634
Marka: Ford
Seri: Transit
Paket: 330 S
Model: 2006
Yakıt: Dizel
KM: 200.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Ford Transit arabasının 330 S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 607

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 26,500
Peşinat: - 13,250
Borç Tutarı: 13,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 883
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 21,200

Senetle Ford Transit 330 S

Senetle Ford Transit 330 S 200.000 Kilometre'de olan 330 S aracımız 2006 model olmakla birlikte 100 hp motor gücüne sahiptir. Kesinlikle hiç bir sorunu bulunmamakla birlikte geniş bir kasaya sahip olan aracımız her türlü işletmeler için taşımacılıkta sorunsuzca kullanılabilir. Harika bir yol tutuşuna sahiptir, bakımları eksiksiz ve araç oldukça temizdir.

Senetle Ford Transit 330 S Aracımızın Durumu Nedir?

Senetle Ford Transit 330 S Alarm, abs, immobilizer, hava yastıkları, merkezi kilit, abs, klima, hidrolik direksiyon, otomatik cam, sis farları, elektirikli aynalar, sürgülü kapı, bluetooth, telefon, cd çalar gibi çeşitli özelliklere sahip olan bu aracımızın tüm bakımları eksiksiz olarak yapılmış ve haftalık düzenli olarak iç dış temizletilmiştir. Hiç bir sorunu bulunmamakla birlikte motoru, yürürü, şanzumanı ve yol tutuşu harika durumdadır.

Senetle Ford Transit 330 S'e Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Araç bedelinin %50'u peşin kalan kısmını 48 ay senetle taksitlendirme yapıyoruz. Ford Transit 330 S aracımızın Satış işlemleri sırasın da her hangi bir formalite, şart, koşul, dosya masrafı bulunmamaktadır.

Güvenlik

ABS
Alarm
Hava Yastığı - Sürücü
Hava Yastığı - Yolcu
Immobilizer
Merkezi Kilit

İç Donanım

Direksiyon - Hidrolik
Klima
Otomatik Cam
Yol Bilgisayarı

Dış Donanım

Elektrikli Aynalar
Far - Sis
Sürgülü Kapı - Tek

Multimedya

Bluetooth - Telefon
CD Çalar
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi