senetle araba logo

46,750
İlan No: 14066
Marka: Opel
Seri: Astra
Paket: 1.4 T Enjoy Plus
Model: 2011
Yakıt: Benzin
KM: 73.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Opel Astra arabasının 1.4 T Enjoy Plus modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,422

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 46,750
Peşinat: - 23,375
Borç Tutarı: 23,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,909
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 45,815
2011 Model 73,000 Km'de Boya ve değişen yoktur. 1.4 T 140 PS 6 İleri otomatik vites.  Dolu paket enjoy plus, tam otomatik vitestir yokuş kalkış desteğine ihtiyacı yok rapalarda geri kaçırma yapmaz. Yedek anahtarları ve kitapçıkları mevcuttur. 27.06.2016 Tarihine kadar fenni muayenesi geçerlidir. Fazla söze gerek yok, en yakın zamanda ofisimize çaya bekliyoruz. Hatta aracın alıcısı iseniz yemek bile ısmarlarız. Bunlar işin espirisi. Yarısı peşinle kalan miktarına kefilsiz koşulsuz senetle vade yaparız. Aracımızın kasko değeri 48.500 TL olup 34.000 TL kısmına kredi çıkıyor. 2. El araçlarınız ile takas imkanımız bulunmaktadır. İstenilen adrese araç teslimatımız vardır. Detaylı bilgi için bize ulaşın.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi