senetle araba logo

21,900
İlan No: 85480
Marka: Honda
Seri: Civic
Paket: 1.4 1.4i
Model: 1998
Yakıt: Benzin
KM: 150.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Honda Civic arabasının 1.4 1.4i modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 502

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (850) 840 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 21,900
Peşinat: - 10,950
Borç Tutarı: 10,950
 
Aylık Ödeme Tutarı: 730
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 17,520

Senetle Honda Civic 1.4 1.4i

Senetle Honda Civic 1.4 1.4i Emsallerine kıyasla çok iyi durumda olan bu aracımız düzenli olarak temizletilmiştir. Lastikleri oldukça iyi durumdadır, boyasında her hangi bir dökülme veya benzer durum yoktur. Ekonomik bir yakıt tüketimine sahiptir gerek aileniz gerekse arkadaşlarınız ile uzun, kısa yol fark etmeksizin rahatlıkla seyahat edebileceğiniz türden bir araçtır.

Senetle Honda Civic 1.4 1.4i Aracımızın Durumu Nedir?

Senetle Honda Civic 1.4 1.4i Kan kırmızısı olan bu güzel aracımızın ciddi bir kazası belası yoktur, yaşından dolayı boyalıdır, şaselerinde, podyolarında elleme bulunmamakla birlikte dış kaportsaı genel olarak orjinaldir. Expertiz yapılmadı dilerseniz istediğiniz yere gösterebilir, expertiz yaptırabilirsiniz. Motoru, yürürü çok iyi durumdadır. Merkezi kilit, immobilizer, radyo ve benzeri teknik özellikleri bulunmaktadır.

Senetle Honda Civic 1.4 1.4i'e Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Araç bedelinin %50'u peşin kalan kısmını 48 ay senetle taksitlendirme yapıyoruz. Honda Civic 1.4 1.4i aracımızın Satış işlemleri sırasın da her hangi bir formalite, şart, koşul, dosya masrafı bulunmamaktadır.

Güvenlik

Immobilizer
Merkezi Kilit

İç Donanım

Direksiyon - Hidrolik

Dış Donanım

Multimedya

Radyo - Kasetçalar
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi