senetle araba logo

51,500
İlan No: 15865
Marka: Toyota
Seri: Corolla
Paket: 1.4 D-4D Comfort Extra
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 100.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Toyota Corolla ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 51,500
Peşinat: - 25,750
Borç Tutarı: 25,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,488
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 79,310
     

hosgeldiniz

2012 Toyota Corolla Comfort Extra Değişensiz - Boyasız

Aracımız nokta hata yok denecek kadar temizdir. Şimdiye kadar hiç bir şekilde bir kazaya karışmamış olup hatasızdır. İstediğiniz serviste kontrol yaptırabilirsiniz. 1.4 Dizel otomatik vites kullanımı oldukça rahat ve güvenilir. Otomatik ve diğer mekanik aksamında sorun bulunmuyor bakımları tam. Direk depoyu doldur uzun yola çık o ayarda. Aracın yedek anahtarı ve kitapçıkları mevcuttur. Cumartesi ve pazar günleri açığız. Kendi bünyemizde %50 peşinat ile 12 aya kadar vade imkanlarımı mevcuttur. Her marka araç ile takas olur yada peşinat olarak sayabiliriz.

Kredi kartına 9 ay taksit olur.

Not: Sattığımız her araç için kaporta merkanik ve boya garantisi vermekteyiz. Aracımızı istediğiniz yetkili veya özel servise gösterebilirsiniz. Söylediklerimizin haricinde birşey çıkmayacaktır.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi