senetle araba logo

33,000
İlan No: 2624
Marka: Kia
Seri: Rio
Paket: 1.5 CRDi EX Advance
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 49.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Kia Rio arabasının 1.5 CRDi EX Advance modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,314

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (216) 473 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 33,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 32,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,002
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 48,047

Kia Rio şimdi yoğun istek üzerine 24 aya varan vade ile birlikte senetle satılıyor. Araç satın almak istiyorsunuz ve yeterince nakitiniz yokmu? Eğer öyle ise doğruyerdesizin. Kia Rio'ya senetle  ve vade seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Aracımzı senetle satın alırken %0.90'lık bir vade oranı uygulanmaktadır.

Aracımzın tüm bakımalı tam ve zamanında yapılmıştır. Araç çok temiz kullanılmış olup sorun veya hatası yoktur. Kia Rio 2011 model ile birlikte 49.000 km dedir. Rio ilk sahibinden satın alınmıştır. Aracımzın km si de oejinal olup deişen parçası da yoktur.

Rio'nun kazası veya darbe si yoktur. Aracın muayensi de yeni yapılmış olup değişen parçası da yoktur. Aracı senetle satın alırken peşinat ödemeniz gerekiyor. Peşinat ödemek için banka kredi si çekemiyorsanız eğer firmamız kendi bünyesi içerisinde kredi verilmektedir.

Rio dizel motor ile birlikte manuel vites ile birlikte sınfının en dolu modelidir. Ayrıca Kia Rio sedan kasa ile birlkte rengi de giridir. Kia uygun fiyatlı temiz araçlar ile takas yapılabilir. Kia tüm bunlarla birlikte sınfının donaım bakımından  en dolu modeldir. Aracın donanım özelliklerine bakılacakol ursak eğer araçta;

ABS

Hava yastığı 

İmmoblizer 

İsofix

Alarm

Merkezi kilit

4 cam otomatik

Ön kol dayama

Dijital klima 

Yol bilgisayarı

Hidrolik direksiyon 

Sis farı

Elektrikli aynalar

Isıtmlaı aynalar 

Alışım jant

Arka cam buz çözcü

Radyo mp3 çalar

Aracımızın donanım özellikleri arasında yer almaktadır.

 

Aracımza senetle sahip olabilirsiniz.

Araç için vade yapılır.

Senetli satışlarda %0.90'lık vade oranı uygulanır.

Uygun fiyatlı araçlar ile takas olur. 

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi