senetle araba logo

116,000
İlan No: 89617
Marka: Mini
Seri: Cooper
Paket: Pepper
Model: 2016
Yakıt: Dizel
KM: 40.916 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Mini Cooper arabasının Pepper modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 3,031

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (530) 760 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 116,000
Peşinat: - 34,800
Borç Tutarı: 81,200
 
Aylık Ödeme Tutarı: 4,723
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 113,355

Senetle Mini Cooper Pepper

Senetle Mini Cooper Pepper Tam bir tasarım harikası olmakla birlikte beyaz rengine ek siyah detaylara sahiptir. Tamamiyle dijital bir dünyaya yakışan yenilikçi bir araçtır. Geleceğimizin araç teknolojilerine şimdiden sahip olan bu aracımızın motoru, yürürü, şanzumanı ve çeşitli aksanları mükemmel durumda olmakla birlikte hem bayan, hem erkek fark etmeksizin tüm bireylerin seçebileceği türden gelişmiş donanımlara sahiptir.

Senetle Mini Cooper Pepper Aracımızın Durumu Nedir?

Senetle Mini Cooper Pepper Abs, asr, esp, vsa, ebd, eba, edl, tcs, alarm, isofix, lastik arıza göstergesi, hava yastıkları, dijital klima, yokuş kalkış desteği, ön kol dayama, geri görüş kamerası, sis farları, otomatik katlanır aynalar, panoramik cam tavan, usb, aux, 6+ hopalör, bluetooth ve benzer bir çok donanıma sahip olan aracımız kuşkusuz ki tam bir tasarım ve donanım harikasıdır. Bakımları yetkili servis tarafından yeni yapılmıştır.

Senetle Mini Cooper Pepper'e Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Araç bedelinin %30'u peşin kalan kısmını 36 ay senetle taksit yapıyoruz. Mini Cooper Pepper aracımızın Satış işlemleri sırasın da her hangi bir formalite, şart, koşul, dosya masrafı bulunmamaktadır.

34.800 TL peşinat ile bu araca aynı gün sahip olabilirsiniz, iletişim; 0850 840 82 55

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi