senetle araba logo

56,000
İlan No: 92414
Marka: Opel
Seri: Corsa
Paket: 1.2 Twinport Essentia
Model: 2013
Yakıt: Benzin
KM: 78.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Opel Corsa arabasının 1.2 Twinport Essentia modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,045

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (533) 166 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 56,000
Peşinat: - 28,000
Borç Tutarı: 28,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,629
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 39,088

Senetle Opel Corsa 1.2 Twinport Essentia 2013

Senetle Opel Corsa 1.2 Twinport Essentia 2013 Yarı otomatik vitese sahip aracımız henüz 78.000 kilometrede olup sadece sağ ön çamurluğu boyalıdır harici hatası, kusuru yoktur 16 inch orjinal çelik janta sahip aracımızın aynı zaman da tramer kaydı yoktur. 85 hp motor gücüne 1229 cc silinir hacmine sahip aracımız. Bulup bulabileceğiniz bu seğment ve yıldaki en temiz araçlardan bir tanesi. Vites tipi sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan bu araca sizler de uygun ödeme koşulları dahilinde sahip olabilirsiniz.

Senetle Opel Corsa 1.2 Twinport Essentia 2013 Aracımızın Durumu Nedir?

Senetle Opel Corsa 1.2 Twinport Essentia 2013 Elektrikli aynalar, çelik jant, 6+ hoparlör, cd çalar, radyo, mp3 çalar, kasetçalar, fonksiyonel direksiyon, ayarlanabilir direksiyon, elektrikli ön camlar, analog klima, merkezi kilit, sürücü hava yastığı, yolcu hava yastığı, ebd, abs bulunmaktadır.

Senetle Opel Corsa 1.2 Twinport Essentia 2013 'a Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Araç bedelinin %30'u peşin kalan kısmını 36 aya kadar senetle taksit yapıyoruz. Senetle Opel Corsa 1.2 Twinport Essentia 2013 aracımızın satış işlemleri esnasında her hangi bir formalite, şart, koşul bulunmamaktadır. Rahatlıkla uygun ödeme koşulları dahilinde sahip olacağınız bu araç şimdi fırsat kampanyalar dahilinde sizleri bekliyor.

Güvenlik

ABS
Alarm
Hava Yastığı - Sürücü
Hava Yastığı - Yan
Hava Yastığı - Yolcu
Immobilizer
Isofix
Merkezi Kilit

İç Donanım

Direksiyon - Ayarlanabilir
Direksiyon - Hidrolik
Elektrikli Camlar - Ön
Klima - Analog
Koltuklar - Katlanır
Kumaş Koltuk
Yol Bilgisayarı

Dış Donanım

Arka Cam Buz Çözücü
Aynalar - Elektrikli
Aynalar - Hafızalı
Aynalar - Isıtmalı
Yağmur Sensörü

Multimedya

6+ Hoparlör
Radyo - CD Çalar
Radyo - MP3 Çalar
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi