senetle araba logo

75,000
İlan No: 93126
Marka: Opel
Seri: Corsa
Paket: 1.4 Essentia
Model: 2017
Yakıt: Benzin
KM: 22.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Opel Corsa arabasının 1.4 Essentia modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,680

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (533) 166 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 75,000
Peşinat: - 30,000
Borç Tutarı: 45,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,618
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 62,820

Senetle Opel Corsa 1.4 Essentia 2017

Senetle Opel Corsa 1.4 Essentia 2017 Sağ ön çamurluğu boyalı ve sağ ön kapısı lokal boyalı aracımızın değişen parçası bulunmamaktadır. Uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanabileceğiniz bu araca sizler de senetle sahip olabilirsiniz. Aracımız bay ve bayanların en çok tercih ettiği, kolay kullanabilen otomatik vitese sahiptir. Asil olan siyah renge sahip aracımız henüz 22.000 kilometrede olup 90 hp motor gücüne ve 1398 cc silindir hacmine sahiptir.

Opel Corsa 1.4 Essentia 2017 Senetle Nasıl Alırım?

Araç bedelinin %40'u peşin kalan kısmını 36 aya kadar senetle taksit yapıyoruz. Dilerseniz aracımızı nakit olarakta alabilirsiniz. Senetle Opel Corsa 1.4 Essentia 2017 aracımızın satış işlemleri esnasında her hangi bir formalite, şart, koşul bulunmamaktadır. Rahatlıkla uygun ödeme koşulları dahilinde sahip olacağınız bu araç şimdi fırsat kampanyalar dahilinde sizleri bekliyor.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi