senetle araba logo

13,500
İlan No: 10437
Marka: Peugeot
Seri: 106
Paket: Quicksilver
Model: 2001
Yakıt: Benzin
KM: 198.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Peugeot 106 arabasının Quicksilver modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 403

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 13,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 13,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 684
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 16,415
Öncelikle belirtmek istiyorum mesajlara cevap veremiyoruz.. Aracımız 2001 model 106 1.4 litre 16 valf az yakıyor. Muayenesi geçerli şu anda hiç bir  sıkıntısı olmayan piyasadaki nadir temizlikteki araçlardadır. Kaporta aksamı gayet düzgün, ağır bir kazası yok anca 5 parça lokal adına atılmış boyası var. Ses sitemiz + BAS + MİT + Hafıza kart okuyucu Hatchback 3 kapı Pazar günleri açığız. Firmamızın ödeme seçeneklerinden faydalanmak için en yakı zamanda  ofisimize bekleriz. Not: Senetle satışlarımızda yarısı peşin olarak alınır.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi