senetle araba logo
İlan yayından kaldırılmıştır.

18,000
İlan No: 9002
Marka: Peugeot
Seri: Partner
Paket: 2.0 HDi Comfort
Model: 2004
Yakıt: Dizel
KM: 164.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Peugeot Partner ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 18,000
Peşinat: - 9,000
Borç Tutarı: 9,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 383
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 22,795

Aylık 275 TL'ye taksitle araba. Hem ticari hemde husisi yani aile içi kullanabileceğiniz 2004 model dizel motoru ile her türlü işinizi görecek. Senetle araç satışlarımız devam ediyor.

Taksitlendirme banka kredisi değil firmanın kendi kredisidir. Araç tutarının yarısını veya ortalama yarısını peşinat olarak ödeyenlere geri kalan tutarları senet ile satıyoruz.

Manuel Vites

Dizel Motor

2004 Model

Taksitlendirme sırasında Kefil yok, kasko yok, şart yok, formalite yok. Sadece kimliğiniz ile noterden aracın devrini alıyor ve peşinat tutarını ödüyorsunuz. Geri kalan borcunuzu senet ile vade yapıyoruz.

Pazarlık Araç Başında Olur

%40 Peşinat Şartı İle Hemen Arayın Bilgi Alın

0 (545) 890 29 74

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi