senetle araba logo

51,750
İlan No: 87247
Marka: Renault
Seri: Kangoo
Paket: Kangoo Express 1.5 dCi Maxi
Model: 2015
Yakıt: Dizel
KM: 80.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault Kangoo arabasının Kangoo Express 1.5 dCi Maxi modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,186

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 51,750
Peşinat: - 25,875
Borç Tutarı: 25,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,725
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 41,400

Senetle Renault Kangoo Express 1.5 dCi Maxi

Senetle Renault Kangoo Express 1.5 dCi Maxi Bir araç en fazla ne kadar faydalı olabilir sorusuna yanıt olan Kango Express 4+1 koltuk sayısı geniş görüş açısı ve geniş bağaj hacmi ile birlikte dizel olarak karşımıza çıkıyor. Az yakıt tüketimine sahip olmasıyla birlikte aile/iş hayatının vazgeçilmez ve en çok tercih edilenlerindendir. İlk günkü kadar temiz olan bu araç henüz 80.000 kilometrede olmakla birlikte 90hp motor gücüne ve 1461 cc motor hacmine sahiptir.

Senetle Renault Kangoo Express 1.5 dCi Maxi Aracımızın Durumu Nedir?

Renault Kangoo Express 1.5 dCi Maxi Uzun şaşe orjinaldir ve hatasız arayanlar için, hatasız + tertemiz bir araçtır. Dışı kadar iç döşemeleri ve içi de sıfırdan farksızdır araçta alarm, abs, ımmobilizer, hava yastığı (yolcu), merkezi kilit, abs, hava yastığı (sürücü), klima, yol bilgisayarı, hidrolik direksiyon, otomatik cam, sis farı, park sensörü, sürgülü kapı (çift), elektrikli aynalar, radyo-mp3 çalar, cd çalar, 6+ hoparlör ve daha bir çok özellik bulunmaktadır.

Senetle Renault Kangoo Express 1.5 dCi Maxi'ye Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Araç bedelinin %50'si peşin kalan kısmını 48 ay senetle taksitlendirme yapıyoruz. Renault Kangoo Express 1.5 dCi Maxi aracımızın Satış işlemleri sırasın da her hangi bir formalite, şart, koşul, dosya masrafı bulunmamaktadır.

 

Güvenlik

ABS
Alarm
Hava Yastığı - Sürücü
Hava Yastığı - Yolcu
Immobilizer
Merkezi Kilit

İç Donanım

Direksiyon - Hidrolik
Klima
Otomatik Cam
Yol Bilgisayarı

Dış Donanım

Elektrikli Aynalar
Far - Sis
Park Sensörü
Sürgülü Kapı - Çift

Multimedya

6+ Hoparlör
CD Çalar
Radyo - MP3 Çalar
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi