senetle araba logo

42,000
İlan No: 93196
Marka: Renault
Seri: Megane
Paket: 1.5 dCi Privilege
Model: 2007
Yakıt: Dizel
KM: 238.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Renault Megane arabasının 1.5 dCi Privilege modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,019

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 263 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 42,000
Peşinat: - 14,700
Borç Tutarı: 27,300
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,588
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 38,111

Senetle Renault Megane 1.5 dCi Privilege 2007

Senetle Renault Megane 1.5 dCi Privilege Aracımızda değişen ya da boyanan parça bulunmamaktadır yılına göre içi dışı, motor aksanı şanzımanı ve mekaniği tertemiz olan hatasız orjinal bir araçtır. Alıp yıllar boyunca huzurla güvenle kullanabileceğiniz ekonomik bir araba arıyorsanız senetle sizler de megane' ye sahip olabilirsiniz.

Renault Megane 1.5 dCi Privilege 2007 Senetle Nasıl Alırım?

Araç bedelinin %35'u peşin kalan kısmını 36 aya kadar senetle taksit yapıyoruz. Dilerseniz aracımızı nakit olarakta alabilirsiniz. Senetle Renault Megane 1.5 dCi Privilege aracımızın satış işlemleri esnasında her hangi bir formalite, şart, koşul bulunmamaktadır. Rahatlıkla uygun ödeme koşulları dahilinde sahip olacağınız bu araç şimdi fırsat kampanyalar dahilinde sizleri bekliyor.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi