senetle araba logo

42,950
İlan No: 85960
Marka: Renault
Seri: Trafic
Paket: 2.0 dCi Grand Confort
Model: 2010
Yakıt: Dizel
KM: 179.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Renault Trafic arabasının 2.0 dCi Grand Confort modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 866

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 42,950
Peşinat: - 21,475
Borç Tutarı: 21,475
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,314
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 31,525

Senetle Renault Trafic 2.0

Senetle Renault Trafic 2.0 Grinin nadir rastlanan tonuna sahip bu aracımız 2010 model, 179.000 kilometre'de, 1996 cc motor hacmine ve 115 hp motor gücüne sahiptir. Dizel yakıt tüketimi sayesinde cebiniz rahatlayacak ve tüm yolculuklarınızda yakıtı dert etmeyeceksiniz. İç hacmi oldukça geniştir servis, ulaşım ve çeşitli iş alanlarında kullanıma fazlasıyla uygundur.

Senetle Renault Trafic 2.0 Aracımızın Durumu Nedir?

Senetle Renault Trafic 2.0 Çeki demiri, cd çalar, sürgülü tek kapı, elektirikli aynalar, sis farları, klima, otomatik cam, hidrolik direksiyon, immobilizer, hava yastıkları, merkezi kilit, abs ve çeşitli özellikleri mevcuttur. Tüm bakımları yetkili servis tarafından eksiksiz olarak zamanında yapılmış olmakla birlikte orjinal kilometre garantisi de mevcuttur.

Senetle Renault Trafic 2.0'a Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Araç bedelinin %50'u peşin kalan kısmını 48 ay senetle taksitlendirme yapıyoruz. Renault Trafic 2.0 aracımızın Satış işlemleri sırasın da her hangi bir formalite, şart, koşul, dosya masrafı bulunmamaktadır.

Güvenlik

ABS
Hava Yastığı - Sürücü
Hava Yastığı - Yolcu
Immobilizer
Merkezi Kilit

İç Donanım

Direksiyon - Hidrolik
Klima
Otomatik Cam
Yol Bilgisayarı

Dış Donanım

Elektrikli Aynalar
Far - Sis
Sürgülü Kapı - Tek
Çeki Demiri

Multimedya

CD Çalar
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi