senetle araba logo

5,900
İlan No: 5663
Marka: Tofaş
Seri: Doğan
Paket: L
Model: 1990
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 150.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Yeşil

Galeri İletişim

Tofaş Doğan arabasının L modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 116

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 827 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 5,900
Peşinat: - 3,000
Borç Tutarı: 2,900
 
Aylık Ödeme Tutarı: 176
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 4,222
Senetle araba mı arıyorsunuz? Tofaş doğan şimdi koşulsuz şartsız senetle satılıktır. Yanlız bir sorun var arabanın 2012 yılında muayenesi bitmiştir. Alan arkadaş arabanın devrini almak istiyorsa önce muayene etmelidir. Merkezi Kilit Otomatik Cam LPG var ve ruhsata işli Yürürü güzel hiç bir sorun yok Arka camlar otomatik Yarısını peşinat verenlere geri kalanı 24 ay vade yapabiliriz.

Güvenlik

Alarm
Merkezi Kilit

İç Donanım

Elektrikli Camlar - Ön
Ön Kol Dayama

Dış Donanım

Alaşımlı Jant
Arka Cam Buz Çözücü
Far - Sis

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi