senetle araba logo

10,500
İlan No: 5537
Marka: Skoda
Seri: Felicia
Paket: 1.3 LXi
Model: 1997
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 180.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Yeşil

Galeri İletişim

Skoda Felicia arabasının 1.3 LXi modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 209

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 212 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 10,500
Peşinat: - 5,250
Borç Tutarı: 5,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 319
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 7,644

1997 Model Skoda Felicia 1.3 LXi

[ SENET & TAKAS YAPILIR ]

Station Wagon Kasa Tipi- Manuel Vites 180.000 KM'de 97 Model Benzin Ve LPG (işli) C Segmenti Binek Araç 1201 - 1400 cm3 Motor hacmi 51 - 75 HP Motor gücü Aracın devam eden muayenesi var!
Yarısını Peşin Vermek Şartıyla Geri Kalanı Senetle Vadelendiriyoruz
Makul çerçevede takas tekliflerine açığız. Motorsiklet veya kamyonet ile takas tercihimizi fakat mantık çerçevesinde diğer araçlarla da takas yapaibliriz
GÜVENLİK - IMMOBILIZER ELEKTRONİK KAZ - FARLAR AÇIK UYARI GÖSTERGESİ KİLİT - ARKA KAPI ÇOCUK GÜVENLİK KİLİDİ KİLİT - MERKEZİ KİLİT FİLİTRE - TOZ VE POLEN FİLTRESİ KOLTUK - 1-3 - 2-3 ASİMETRİK KATLANABİLİR ARKA KOLTUKLAR AYNA - MANUEL AYARLANABİLEN DIŞ AYNALAR AYNA - YOLCU MAKYAJ AYNASI CAM - ISITMALI ARKA CAM
GÜVENLİK - TAKVİYELİ YAN KAPILAR EMNİYET KEMERİ - ARKA KOLTUKLARDA ÜÇ NOKTADAN BAĞLANTILI EMNİYET KEMER SİSTEMİ EMNİYET KEMERİ - ÖN KOLTUKLARDA ÜÇ NOKTADAN BAĞLANTILI EMNİYET KEMER SİSTEMİ EMNİYET KEMERİ - YÜKSEKLİK AYARLI EMNİYET KEMERİ - YÜKSEKLİK AYARLI, ÖN FAR - ELEKTİRİKLİ FAR YÜKSEKLİK AYARI FAR - İLAVE YAN SİNYAL LAMBASI JANT - ALAŞIM JANT, 17'' SİLECEK VE YIKAMA - ARKA CAM SİLECEĞİ SİLECEK VE YIKAMA - ARKA CAM YIKAMA
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi