senetle araba logo

5,500
İlan No: 11484
Marka: Skoda
Seri: Favorit
Paket: 135 LX
Model: 1990
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 200.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Skoda Favorit arabasının 135 LX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 90

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 212 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 5,500
Peşinat: - 2,750
Borç Tutarı: 2,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 148
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 3,542
Değerli müşterimiz; Aracımız hatasız ve temizdir. Muayenesi yeni bitmiş olup alıcıya aittir. Motorsikletiniz takas olur ve peşinat sayılabilir. Aracın motoru ve şanzumanı hatasızdır. Tüm kredi kartlarına taksit yapılmakta. Senet ile vade seçenklerimiz mevcuttur. Senet yapılmabilmesi için de en az %50'sini peşinat olarak ödemeniz gerekmekte. Geri kalanı ise 12 aya kadar aylık %5 vadeoranı ile motorsikletimizi istediğiniz ustaya gösterebilirsiniz. Galerimizde 70'den fazla araç vardır. Değerli müşterim. Galerimiz haftanın 7 günü mesai saatlerinde açıktır. Bu zaman dahilin de istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Takas seçenekleri sadece motorsiklet ile sınırlı değildir. Arazi aracı, kamyonet, minivan ve araba takaslarımız da mevcut. Ayrıca galerimiz de Ren a car  yani otomobil kiralama hizmeti de sunmaktadır. Randevu  almak veya araç hakkında detaylı bilgi için bize ulaşsabilirsiniz.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi