senetle araba logo

52,000
İlan No: 87393
Marka: Suzuki
Seri: Swift
Paket: 1.2 GL
Model: 2016
Yakıt: Benzin
KM: 42.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Suzuki Swift arabasının 1.2 GL modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,036

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 52,000
Peşinat: - 26,000
Borç Tutarı: 26,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,577
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 37,856

Senetle Suzuki Swift 1.2 GL

Senetle Suzuki Swift 1.2 GL Otomatik vitese 42.000 kilometreye, 94 hp motor gücüne, 1242 cc motor hacmine sahip önden çekişli gümüş grisi renkli bu aracımız sorunsuz, masrafsız ve oldukça temizdir. Tüm bakımları tam zamanında yetkili servis tarafından eksiksiz olarak yapılmış ve düzenli olarak iç, dış temizletilmiştir.

Senetle Suzuki Swift 1.2 GL Aracımızın Durumu Nedir?

Senetle Suzuki Swift 1.2 GL Esp, vsa, abs, ebd, hava yastıkları, isofix, alarm, merkezi kilit, elektirikli ön ve arka camlar, analog klima, hidrolik ayarlanabilir direksiyon, halojen farlar, sis farları, elektirikli ısıtmalı aynalar, alaşımlı jant, mp3 çalar, usb, aux, radyo, cd çalar ve benzer bir çok teknik, teknolojik donanımlara sahip olan bu aracımızın motoru, yürürü harika durumdadır. Ailelere ve her zevkten bireye gidecek uzun ömürlü, masraf çıkarmayacak sorunsuz bir araçtır.

Senetle Suzuki Swift 1.2 GL'e Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Araç bedelinin %50'si peşin kalan kısmını 48 ay senetle taksitlendirme yapıyoruz. Suzuki Swift 1.2 GL aracımızın Satış işlemleri sırasın da her hangi bir formalite, şart, koşul, dosya masrafı bulunmamaktadır.

Güvenlik

ABS
Alarm
EBD
ESP / VSA
Hava Yastığı - Diz
Hava Yastığı - Sürücü
Hava Yastığı - Yan
Hava Yastığı - Yolcu
Isofix
Merkezi Kilit

İç Donanım

Direksiyon - Ayarlanabilir
Direksiyon - Hidrolik
Elektrikli Camlar - Arka
Elektrikli Camlar - Ön
Klima - Analog
Klima - Dijital

Dış Donanım

Alaşımlı Jant
Aynalar - Elektrikli
Aynalar - Isıtmalı
Far - Halojen
Far - Sis

Multimedya

Radyo - CD Çalar
Radyo - Kasetçalar
Radyo - MP3 Çalar
USB - AUX
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi