senetle araba logo

10,900
İlan No: 4178
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: 1.4
Model: 2000
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 74.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Lacivert

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının 1.4 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 434

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (216) 496 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 10,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 10,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 661
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 15,869

Bu arabadan daha temizini bulamazsınız. Biz koç finans yetkili bayisi yani çözüm ortağı olarak 30 dakika içerisinde sizin adınız kredinizi hazırlıyoruz. En az 3 bin veya 4 bin TL peşin paranız var ise 30 dakika içerisinde krediniz hazır siz merak etmeyin.

Arabanın yürüründe hiç bir sıkıntı yoktur. Diğer ilanlarda bulunan Tofaş Şahinler ile karşılaştırmayın. Motoru ve yürürü kusursuz uzun süre binebileceğiniz bir arabadır. 30 Dakika içerisinde Kimliğiniz ile birlikte online olarak kredinizi hazırlıyoruz, arabayı teslim ediyoruz ve sizin adınıza tüm noter işlemlerinizi hazırlıyoruz.

Kredi kartına taksit imkanı bulunmaktadır.
Firmamız koç finan çözüm ortağıdır. 30 dakikada sizin adınıza kred başvurunuzu yapıp takip ediyoruz. Online olarak kredinizi onaylatıp aracın devrini hemen noter huzurunda veriyoruz.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi