senetle araba logo
İlan yayından kaldırılmıştır.

36,750
İlan No: 16488
Marka: Toyota
Seri: Auris
Paket: 1.33 Comfort
Model: 2011
Yakıt: Benzin
KM: 74.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Toyota Auris ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 36,750
Peşinat: - 18,375
Borç Tutarı: 18,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 860
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 49,319

Toyota sizi asla yarı yolda bırakmaz. Bir miktar peşinat ile geri kalanı firma bünyesinde senetle ödeyebilirsiniz. Kefilsiz, şartsız.

Sadece kimlik ile firma bünyesinde senetle satılık araba.

30 dakika içinde noterden devir teslim.

Kefil yok, şart yok.

Borcunuz kadar araca ipotek konulur. Borcunuz bitince ipotek kaldırılır.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi