senetle araba logo

15,500
İlan No: 21946
Marka: Mitsubishi
Seri: Carisma
Paket: 1.6 GLX
Model: 1999
Yakıt: Benzin
KM: 170.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Lacivert

Galeri İletişim

Mitsubishi Carisma arabasının 1.6 GLX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 433

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 15,500
Peşinat: - 7,750
Borç Tutarı: 7,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 594
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 14,260
1999 Model klimalı Mitsubishi carisma 1.6 GLX Araç orijinal 170.000 Km'dedir. Hava yastığı merkezi kilit, 4 cam otomatik, elektrikili aynalar, muayenesi yeni 25/07/2017 tarihine kadar fenni muayene derdi yok. Kredi kartına 9 aya kadar taksitlendirme yapılabilir. Yada yarısı peşin kalan kısmı kendi bünyemizde senetle vadeli olarak taksitlendirme seçeneklerimiz mevcuttur. yerimiz İstanbul automall'dadır. Arayın görüşelim.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi