senetle araba logo

44,500
İlan No: 18255
Marka: Isuzu
Seri: NPR
Paket: NPR
Model: 2005
Yakıt: Dizel
KM: 150.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Isuzu NPR arabasının NPR modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,131

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 44,500
Peşinat: - 22,250
Borç Tutarı: 22,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,595
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 38,270

2005 Model Isuzu NPR kapalı kas 150 Binde fatura masrafsız.

10.06.2016 Tarihine kadar fenni muayenesi geçerlidir. 1 Ay oldu vizesi yapılalı, masrafsız bir araçtır. Kaporta aksamında hata boya yoktur. İstediğiniz ustaya gösterebilirsiniz. Motor olarak harika bir çekişe sahip. Bakımları düzenli olarak yapılmış. Kesinlikle masrafsız bir araçtır biz garanti veriyoruz. Kendi bünyemizde senetle vadeli olarak satışlarımız mevcuttur. Yarısı peşinle geri kalanı aylık vade farkı ile sıra senet şeklinde taksit olur. Araçlarımız mağazamızdadır. Şirketimizin güvencesi ile  en yakın zamanda ofisimize bekliyoruz.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi