senetle araba logo

40,000
İlan No: 14360
Marka: Audi
Seri: A4
Paket: 1.6
Model: 2006
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 205.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Audi A4 arabasının 1.6 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,117

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (507) 217 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 40,000
Peşinat: - 20,000
Borç Tutarı: 20,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,533
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 36,800
Aracımız resimlerde göründüğü gibidir. Oldukça diri ve toplu bir duruşu var. Şu anda orijinal 205.000 Kilometrededir. Bu kalitedeki araç için hiç birşey. Motor ve yürüyen aksamında herhnagi bir problem yoktur. Alan kişi gönül rahatlığı ile binecektir. LPG Mevcut oda ruhsata işli vaziyettedir. Şu anda eksik  evrak ve borç kesinlikle yoktur. Satışı hazır noterde anıda verilecektir. Aracın nakit fiyatı 40.000 TL. Senetle vadeli satışımız mevcuttur. Yarısı peşinle kalan kısmı vade olur. Vade seçenekleri telefonda konuşulabilir. Banka kredisi değildir. Kendi bünyemizdeki senetle satışımzıdır. Senetle satışlarımız sadece ümraniye ve çevresi için geçerlidir. Hayırlı olsun
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi