senetle araba logo

18,700
İlan No: 15461
Marka: Dacia
Seri: Logan
Paket: 1.5 dCi Ambiance
Model: 2008
Yakıt: Dizel
KM: 159.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Dacia Logan arabasının 1.5 dCi Ambiance modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 307

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 18,700
Peşinat: - 9,350
Borç Tutarı: 9,350
 
Aylık Ödeme Tutarı: 502
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 12,043
2008 Model Dacia Logan 1.5 DCİ Ambiance Aracımızın motor ve yürüyen aksamı çok güzeldir. Kesinlikle ağır bir kazası darbesi yoktur. Değişen olarak sadece kaput ve sağ çamurluk değişmiştir. Aracın muayenesi 15 / 06 - 2017 Tarihine kadar vardır. Şu anda hiç bir masrafı yok. 4 Lastik sıfır alındı. Periyodik bakımları, fren disk ve balataları yeni yapılmıştır. 1.5 DCİ Renault motor fazla söze gerek yok bundan az yakan araç yok. 10.000 TL Peşinatla kefilsiz koşulsuz senetle vade yaparız. En fazla 15 aya kadar sıra senetle yaparız. Senetle satışlarımızda aracın noter devri hemen verilmektedir. Araç galerimizdedir. İstediğiniz zaman gelip görebilir ve test  sürüşüne çıkabilirsiniz.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi