senetle araba logo

17,000
İlan No: 7628
Marka: Dacia
Seri: Logan
Paket: 1.5 dCi Ambiance
Model: 2006
Yakıt: Dizel
KM: 145.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Yeşil

Galeri İletişim

Dacia Logan arabasının 1.5 dCi Ambiance modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 677

GALERİCİYE TELEFON AÇ
() xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 17,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 16,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,031
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 24,751
Bakımları düzenli olarak yapılmıştır , muayenesi var motor durumu ise süperdir. Araçta 1.5 litre dizel fabrika çıkışlı renault motoru vardır, çok güçlüdür, çokta az yakıyor. Şaka gibi gelecek ama 1200 Km yol yaptım ortalama 110 - 120 ile ama ibre hiç 110'dan düşemedi rampa olsun yokuş olsun hep rolantide gittim ve araçta 5 kişi ve bagaj dolu idi gideceğimiz yere ulaşınca bende şaşırdım doğrusu. Arcın çekişi çok iyi ve güçlüdür. 3- 4 parça lokal boyası var onun haricinde değişeni boyananı yoktur. İstenilen ustaya gösterebilirsiniz lastik durumu iyidir içi dışı çok temiz muhafaza edilmiştir, tam dosta tavsiye edilecek bir araç. İlgilenen arkadaşların yakından görüp inceledikten sonra pazarlık etmeleri daha iyi olur. Mantıklı takaslar değerlendirilir. Kendi bünyemizde senetle vade olur ve noter satışı aynı gün verilir.            
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi