senetle araba logo

45,900
İlan No: 21194
Marka: Citroen
Seri: C4
Paket: 1.6 e-HDi Confort Plus
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 119.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Citroen C4 arabasının 1.6 e-HDi Confort Plus modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,167

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (535) 711 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 45,900
Peşinat: - 22,950
Borç Tutarı: 22,950
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,645
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 39,474
Öncelikle aracımızda kesinlikle boyanan ve değişen parça yoktur.  Her aksamı ile orijinal dosta gidecek araba. Yürüyen ve motor aksamı oldukça güzeldir. Aracımızı boş olan modeller ile kesinlikle kıyaslamayınız. Formula 1 vitesten tutun otomatik katlanır aynalara kadar doludur. Yarısı peşin kalan kısmı kendi bünyemizde senetle vade yaparız. Aracın devrini anında veriyoruz, ancak borç bitene kadar satılamaz rehini konulur. Bilginize. Aynı zamanda firmamız koç finans yetkili bayisidir. Sadece kimliğinizi ile 30 dakika içerisinde banka kredisi çıkartılır ve takibi yapılır. Kredi çıkmıyorsa araç bedelinin yarısı peşin ödeyin kalan kısmını vade yapalım. Firma olarak satmış olduğumuz tüm araçlarımız için kilometre garantisi veriyoruz. Hafta sonları mağazamıza bekliyoruz.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi