senetle araba logo

36,000
İlan No: 26090
Marka: Isuzu
Seri: NPR
Paket: NPR
Model: 2001
Yakıt: Dizel
KM: 377.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Isuzu NPR arabasının NPR modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 915

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (324) 814 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 36,000
Peşinat: - 18,000
Borç Tutarı: 18,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,290
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 30,960
Araç her parçası ile orijinaldir. Tramer kayıtlarından herhangi bir hasar kaydı bulunmuyor. Kasası yeni alındı. Lastik sorunu yok Senetle vadeli Isuzu NPR kefilsiz koşulsuz senetle vade yaparız. Her marka araç ile mantıklı takas olur. Senetle vadeli satışlarmızda bir miktar peşin geri kalan kısmı vade farkı ile taksitlendirilir. Kefil yok banka kredisi yok anında araç teslimi.  

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi