senetle araba logo

22,900
İlan No: 25378
Marka: Opel
Seri: Astra
Paket: 1.6 CD
Model: 2000
Yakıt: LPG
KM: 217.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Opel Astra arabasının 1.6 CD modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 697

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (258) 518 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 22,900
Peşinat: - 11,450
Borç Tutarı: 11,450
 
Aylık Ödeme Tutarı: 935
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 22,442
10.09.2016 Tarihine kadar muayeneli Kendi bünyemizde kefilsiz şartız senetle satışlarımız mevcuttur. Bir miktar peşin geri kalanı 18 aya kadar sıra senet şeklinde taksit imkanı. Aynı zamanda post cihazımız mevcut, kredi kartınıza 9 taksit olanakları ile en yakın zamanda mağazamıza bekliyoruz. Xenon far Karatılmış camlar Klima Atiker marka sıralı sitem LPG Çelik jant Aracın motor ve yürüyen aksamında herhangi bir sıkıntı yoktur. Her marka araç ile mantıklı takas tekliflerine açığız. Diğer araçlarımızı görmek ve daha ayrıntılı bilgi için bizi arayınız.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi