senetle araba logo

19,500
İlan No: 37832
Marka: Renault
Seri:
Paket: Kangoo Express 1.5 dCi Confort
Model: 2009
Yakıt: Dizel
KM: 140.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault arabasının Kangoo Express 1.5 dCi Confort modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 496

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (541) 438 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 19,500
Peşinat: - 9,750
Borç Tutarı: 9,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 699
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 16,770

Renault Kangoo Express 1.5 dCi Comfort

Yarısı peşin geri kalan kısmı kendi bünyemizde satış seçenekleri

Kredi kartınıza 9 aya kadar taksit imkanı

Her marka araç ile mantıklı takas desteği Takas için aracın mutlaka görülüp değerlendirilmeye alınması gerekmektedir aracımı kaça alırsınız, kaça sayarsınız gibi internet üzerinden gelen mesajlar ciddiye alınmayacaktır.

Firmamızda her marka binek, hafif ticari ve ticari araçlar bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi