senetle araba logo

7,650
İlan No: 19403
Marka: Bumoto
Seri: Calibre
Paket: 250 CC
Model: 2012
Yakıt: Benzin
KM: 8.500 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Bumoto Calibre arabasının 250 CC modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 126

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 827 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 7,650
Peşinat: - 3,825
Borç Tutarı: 3,825
 
Aylık Ödeme Tutarı: 205
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 4,927
2012 Bumuto Calibre 250 RR Senetle vadeli motor sahibi olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.. Az peşinat ile kalan kısmı elden taksitlerle bu motorun sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek veya en yakın zamanda ofisimizi ziyaret etmek. 250 CC motora sahiptir ancak  heybetli duruşu ile 600 CC motorlu olanlar bile yanında sönük kalıyor. Muayenesi 05.03.2015 Tarihine kadar geçerlidir.  Orijinal 8.500 KM sıfır ayarında. Hor kullanılmamış, düşme devrilme ve kazası yoktur. Vadeli motor ve araç satışlarımız hakkında detaylı bilgi için bizi arayın.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi