senetle araba logo

29,900
İlan No: 20775
Marka: Volkswagen
Seri: Caddy
Paket: 1.9 D
Model: 2008
Yakıt: Dizel
KM: 181.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Volkswagen Caddy arabasının 1.9 D modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 491

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 29,900
Peşinat: - 14,950
Borç Tutarı: 14,950
 
Aylık Ödeme Tutarı: 802
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 19,256
Aracımızın motor ve yürüyen aksamında herhangi bir problem yoktur. Kilometresi orijinal 181.000 istediğini  yere gösterebilirsiniz. Yürüyen aksamında kesinlikle kusursuz. Birde volkswagen kalitesi olunca başka oluyor. Volkswagenin en çok sevilen ve tutulan DSG şanzıman otomatik vitesi bu araçta mevcut. Aracımız otomatik vitestir. Şanzımanında herhangi bir sıkıntı söz konusu bile değil. Ödeme seçeneklerimize yarısı peşin kalan kısmı kendi bünyemizde senetle vade olanaklarımız vardır. Mantıklı her araç ile takas yaparız. Kredi kartına 9 aya kadar taksit ikanı. Lütfen mesai saatleri içerisinde arayınız.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi