senetle araba logo

25,750
İlan No: 11185
Marka: Toyota
Seri: Yaris
Paket: 1.3 Sol
Model: 2006
Yakıt: Benzin
KM: 189.753 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

Galeri İletişim

Toyota Yaris arabasının 1.3 Sol modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 423

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (533) 496 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 25,750
Peşinat: - 12,875
Borç Tutarı: 12,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 691
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 16,583
2006 Model olan Toyota yaris 189.753 km'dedir. Modeline göre km'si uygun olan aracımı bir o kadar da temiz ve bakımlıdır.
Aracımız orjinal olup kesinlikle değişeni yoktur. İç döşemelerinde, Torpido ve aracın içerisinin tamamında yıpranma,kırılma, silinme gibi hatalar yoktur. Aracın dışı da içi gibi de temiz ve bakımlıdır. Aracın değişen parçası olmayıp tamamen orjinaldir.
Araç için bizden tüm müşterilerimize yarısı peşin olmak şartı ve geri kalanı da 12, 24 ay taksitler ile senet fırsatı.
Senetle araç satın almak  istemiyorsanız kredi kartına uygun vade oranları ile taksitlendirme yapılabilir.
Toyota 2006 1.3 special modeldir.  Ayrıca  aracın özelliklerine bakılacak olursak eğer şöyledir;
ABS, KLİMA, 2 AİRBAG, ANAHTARSIZ ÇALIŞTIRMA, ANAHTARDAN KUMANDA, ALARM, IMMOBILISER, MERKEZİ KİLİT, HIDROLİK DİREKSİYON, OTOMATİK AYNA, SİS FARI, 2 OTOMATİK CAM, 4 LASTİK YENİ, DİREKSİYONDAN KUMANDA RADYO-CD ÇALAR v.b.

Her Türlü Araçla

Takas Olur.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi