senetle araba logo

16,500
İlan No: 2242
Marka: Hyundai
Seri: Accent
Paket: 1.5 CRDi Admire
Model: 2005
Yakıt: Dizel
KM: 175.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Hyundai Accent arabasının 1.5 CRDi Admire modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 657

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 16,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 16,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,001
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 24,023
Hyundai Accent 2005 model olup 175.000 km dedir. Aracımızın kazası veya darbesi yoktur. Accent graj arabası olup çok temiz ve dışta kesinlikle boya çizik yoktur. Aracın sorunu veya hatası yoktur. Satın aldıktan sonra size kesinlikle bir masraf veya sorun çıkarmayacak bir araçtır. Araç orjinal km de olup değişen parçası kesinlikle yoktur. Aracın muayesi yeni yapılmış olup 2016 tarihine kadar devam etmektedir. Araca senetle veya taksitle satın alabilirsiniz. Ayrıca 36 aya varan vade seçenekleri ile de satın alabilirsiniz. Vade oranımız ise %0.90'dır. Taksitle sahip olabilmeniz için peşinat ödemeniz gerekiyor peşinat ödedikten sonra 6, 12 ve 24 ay boyunca taksitle sahip olabilirsiniz. Aracımız 1.5 dizel motor ile birlikte manuel vitese sahiptir. Sedan kasa olup rengi de gri dir. araç tüm bunlarla birlikte sınıfının en dolu modelidir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi